Hakkımızda

Elmas Bilişim olarak, 2015 Yılından beri kesintisiz ve büyüyerek sizlere hizmet veriyoruz. Bu süre zarfında, yaptığımız yatırımlar ve projeler ile tamamen kendi alt yapımız ile hizmet vermeye başlayıp kesintisiz hizmetimizin üstüne koyarak daha da ileriye götürdük. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, daha da büyük yatırımlar yaparak ve firmamızı her daim geliştirerek ve bilgimizi yenileyerek, sizlere en üst seviyede hizmet etmek için çabalamaktayız.

VIZYONUMUZ

Elmas Bilişim olarak, Sorumluluk alanımıza giren konularda, günümüz teknolojisinin sağladığı yeni nesil cihazları kullanarak ve gelişen teknolojiye çok kısa sürede adapte olarak, kendisini yenileyen ve geliştiren, girişimci ve yenilikçi bir firma olmaktır.


MISYONUMUZ

Elmas Bilişim, Vizyonunu gerçekleştirirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki, Elmas Bilişim çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz, tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin beklentilerini, her zaman beklentilerin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Kalitemizin gücü ve teminatı çalışanlarımızdır. Ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bundan ödün vermeyiz. En üst kademeden en alt kademeye kadar personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm müşterilerimize kadar vizyonumuza ulaşmak için tek bilek tek vücut olarak çalışırız. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. Örnek bir firma olmaya çalışırız.